Collection: Produce

30 products
  • Dehydrated Portabello & Cremini Mix
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Mushrooms
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shiitake Mushrooms
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunflower Microgreens
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brassica Blend
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pea Shoots
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana - bunch of 4
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado - each
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons - 2
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Peppers - each
    Regular price
    $0.74
    Sale price
    $0.74
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers - each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roma Tomato - each
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges - each
    Regular price
    $0.23
    Sale price
    $0.23
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - each
    Regular price
    $0.56
    Sale price
    $0.56
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe - each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Crown - each
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yams - 1lb
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions - 1 lb
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes - 3
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green onions - bunch
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery - each
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce - each
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Potatoes - 1lb
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onion - 1lb
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Peppers - each
    Regular price
    $0.36
    Sale price
    $0.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots - each
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Cabbage - each
    Regular price
    $0.89
    Sale price
    $0.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew Melon - each
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russet Potatoes - 1lb
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Cabbage - each
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out